... vagy ahogy mindenki ismeri a New York Rangers a világ leghíresebb csarnokából a Madison Square Gardenből.

100 ranger greats (1) 1994 (2) 3d (1) ahl (4) ambuhl (2) anisimov (8) antropov (2) arnason (1) árverés (1) árvíz (1) auld (2) avery (13) baldwin (1) baranka (1) beezer (1) beller (1) betts (2) biron (1) birthday (1) blues (1) boogard (2) boston university (1) bourque (5) boyle (5) brashear (2) brodeur (1) bruins (1) bus tour (2) byers (3) callahan (10) campbell (1) canadians (1) capitals (10) center (1) chad johnson (3) chappell (2) christensen (5) clint smith (1) creighton (1) delzotto (1) del zotto (10) didiomete (1) dowzak (2) doyle (3) draft (4) drury (9) dubinsky (10) dupont (2) előzetes (6) eminger (1) erixon (1) értékelő (7) évtized (1) fahey (1) fasth (1) flames (1) flyers (1) frolov (1) gaborik (11) gaulton (3) gilroy (6) girardi (5) gomez (1) grachev (6) granger (1) graves (1) gretzky (2) hagelin (2) halloween (1) hartford (5) háttérképek (3) hedman (1) heikkinen (2) heritage weekend (1) hhof (2) higgins (3) hillier (2) hobbs (1) hobey baker award (1) horak (4) hull (1) hunter (1) islanders (1) jagr (3) johnson (5) jokinen (6) jótékonyság (1) kadri (1) kasparaitis (1) keenan (1) kitchener (1) klassen (3) könyv (1) korpikoski (1) kotalik (2) kovalev (1) kreider (7) kundratek (2) kurri (1) kveton (1) lamoriello (1) leetch (2) lightning (1) lisin (4) locke (3) lundqvist (20) maggio (3) mara (1) marleau (1) matteau (1) matt gilroy (1) mcdonagh (5) mcilrath (2) mcnaught (1) messier (5) miami university (1) moore (1) morris (2) moves (1) naslund (1) newbury (1) news (1) nhl record book (1) niemi (1) offseason (1) offseason news (3) olimpia (4) orr (2) ovechkin (1) owens (2) palmieri (1) parenteau (3) pashnin (2) penguins (1) playoff (13) potter (2) power rankings (1) preseason (4) prospal (5) prucha (1) prust (2) psurny (1) pumpkin (1) rangers (10) redden (3) reklám (1) rendezvény (1) richards (1) richter (1) rissmiller (1) robitaille (1) rochester (1) round 1 (6) rozsival (6) sabres (2) sanguinetti (1) satcjer (1) sather (2) sauer (3) shanahan (1) sharks (1) shelley (1) sjoström (1) soryal (1) staal (9) stacjer (1) stajcer (2) stanley cup (2) stepan (6) sullivan (1) sundin (1) szavazás (2) talbot (1) tavares (1) teljesítmény (3) thomas (1) történelem (3) tortorella (2) traverse city (3) tv (1) valentenko (1) valiquette (4) vanbiesbrouck (1) vancouver (3) varlamov (2) vilagbajnoksag (3) voros (3) walker (1) wallpapers (3) weise (1) werek (3) wiikman (1) williams (3) wilson (1) worcester (3) world junior championship (1) yogan (1) yzerman (1) zaba (3) zaborsky (1) zherdev (7) zuccarello aasen (4) Címkefelhő

Goals

A kiesés szélén a Hartford Wolfpack

stero 2009.04.24. 12:11

A kiesés szélére sodródoot a Rangers farmcsapata a Hartford Wolfpack. Az első két mérkőzést hazai pályán behuzó Farkasok zsinórban harmadik vereségüket szenvedték el a Worcester Sharkstól. A negyedik mérkőzésen megsemmisítő 6-0-s vereséget szenvdtek idegenben majd hazai pályán buktak 3-1 arányban. A hatodik mérkőzés szombaton este lesz és az elvesztett pályaelőny birtokában nem lesz egy könnyű derbi a Cápák csarnokában.

A negyedik mérkőzésen negyven percig semmi sem mutatott arra, hogy a Sharks kiüti ellenfelét. A Cápák ugyan korán már a negyedik percben megszerezték a vezetést az egykor szebb napokat látott Kyle McLaren révén. Az egykori bostoni és san josei hátvédnek aki összesen 719 meccsen lépett jégre az elit ligában ez volt az első pontja a playoffban. A második harmad végig enyhe mezőnyfölényben játszott a Hartford de a lehetőségeit nem tudta kihasználni. A Cápák az utolsó harmadban alaposan belemartak a Farkasokba. Hat perc alatt a 42. és a 48. perc között négyszer vették be Zaba kapuját. Sorrendben Couture, Kaspar, Vesce és Cavanagh talált be. Az utolsó percben Fox gólja már nem osztott nem szorzott. A Worcester kapusa Greiss élete első hibátlan meccsét produkálta a rájátszásban. A hatgólos vereség és az egy harmadban kapott öt gól negatív rekordbeállítás a Hartford playoff történetében. Egyébként pedig ez volt a párharc első meccse ahol a Hartford többet lőtt kapura ellenfelénél. (30-27) Talán ez volt a hiba...

Az ötödik meccsen a Worcester ott kezdte ahol abbahagyta. Már a hatodik percben  vezetést szereztek emberelőnyből Traverse révén. 79 másodperccel később ismét Zaba kapujában táncolt a korong, Traverse passzát Fox értékesítette. Az egyszemélyes show nem állt le, Traverse volt ismét eredményes forból. A Worcester végig kézben tartotta a meccset két harmad után 23-13 volt a lövés arány a vendégek javára. Egy esetleges újabb góltalan meccs azt jelentette volna, hogy a Hartford a csapat playoff történetében először nem üt gólt két egymást követtő meccsen. A szégyentől Dane Byers mentette meg a csapatot aki szintén előnyből talált be Greiss kapujába az 54. percben. A Worcester kapusa 169 perc 36 másodpercen keresztül őrizte a kapuját hibátlanul. A végjátékban hiába tett meg mindent a Wolfpack az egyenlítésért a szépítő gól túl későn jött így az elmúlt 11 hazai meccsen tízszer nyerő Hartford a lehető legrosszabkor kapott ki.

A vereség azt jelenti, hogy a hatodik meccsen a Worcester hazai pályán a DCU centerben harcolhatja ki a továbbjutást. Kezdés szombaton este hétkor. De, hogy addig se maradjunk meccs nélkül ma este Washington vs NY Rangers a Verizonban. A mérkőzést az ESPN America élőben adja.