... vagy ahogy mindenki ismeri a New York Rangers a világ leghíresebb csarnokából a Madison Square Gardenből.

100 ranger greats (1) 1994 (2) 3d (1) ahl (4) ambuhl (2) anisimov (8) antropov (2) arnason (1) árverés (1) árvíz (1) auld (2) avery (13) baldwin (1) baranka (1) beezer (1) beller (1) betts (2) biron (1) birthday (1) blues (1) boogard (2) boston university (1) bourque (5) boyle (5) brashear (2) brodeur (1) bruins (1) bus tour (2) byers (3) callahan (10) campbell (1) canadians (1) capitals (10) center (1) chad johnson (3) chappell (2) christensen (5) clint smith (1) creighton (1) delzotto (1) del zotto (10) didiomete (1) dowzak (2) doyle (3) draft (4) drury (9) dubinsky (10) dupont (2) előzetes (6) eminger (1) erixon (1) értékelő (7) évtized (1) fahey (1) fasth (1) flames (1) flyers (1) frolov (1) gaborik (11) gaulton (3) gilroy (6) girardi (5) gomez (1) grachev (6) granger (1) graves (1) gretzky (2) hagelin (2) halloween (1) hartford (5) háttérképek (3) hedman (1) heikkinen (2) heritage weekend (1) hhof (2) higgins (3) hillier (2) hobbs (1) hobey baker award (1) horak (4) hull (1) hunter (1) islanders (1) jagr (3) johnson (5) jokinen (6) jótékonyság (1) kadri (1) kasparaitis (1) keenan (1) kitchener (1) klassen (3) könyv (1) korpikoski (1) kotalik (2) kovalev (1) kreider (7) kundratek (2) kurri (1) kveton (1) lamoriello (1) leetch (2) lightning (1) lisin (4) locke (3) lundqvist (20) maggio (3) mara (1) marleau (1) matteau (1) matt gilroy (1) mcdonagh (5) mcilrath (2) mcnaught (1) messier (5) miami university (1) moore (1) morris (2) moves (1) naslund (1) newbury (1) news (1) nhl record book (1) niemi (1) offseason (1) offseason news (3) olimpia (4) orr (2) ovechkin (1) owens (2) palmieri (1) parenteau (3) pashnin (2) penguins (1) playoff (13) potter (2) power rankings (1) preseason (4) prospal (5) prucha (1) prust (2) psurny (1) pumpkin (1) rangers (10) redden (3) reklám (1) rendezvény (1) richards (1) richter (1) rissmiller (1) robitaille (1) rochester (1) round 1 (6) rozsival (6) sabres (2) sanguinetti (1) satcjer (1) sather (2) sauer (3) shanahan (1) sharks (1) shelley (1) sjoström (1) soryal (1) staal (9) stacjer (1) stajcer (2) stanley cup (2) stepan (6) sullivan (1) sundin (1) szavazás (2) talbot (1) tavares (1) teljesítmény (3) thomas (1) történelem (3) tortorella (2) traverse city (3) tv (1) valentenko (1) valiquette (4) vanbiesbrouck (1) vancouver (3) varlamov (2) vilagbajnoksag (3) voros (3) walker (1) wallpapers (3) weise (1) werek (3) wiikman (1) williams (3) wilson (1) worcester (3) world junior championship (1) yogan (1) yzerman (1) zaba (3) zaborsky (1) zherdev (7) zuccarello aasen (4) Címkefelhő

Goals

AHL Playoff III.

stero 2009.04.21. 21:59

A Rangers - Capitals meccsel párhuzamosan zajlott a Hartford - Worcester ütközet harmadik mérkőzése. Kísérteties a hasonlóság a két széria között. Akárcsak a Rangers a Hartford is két győzelemmel nyitott és ugyanúgy elbulkta a harmadik meccset. A Cápák 3-2 arányban győztek a második hosszabbításban esett találattal és ezzel összesítésben 2-1 arányban szépítettek.

Az előző két mérkőzéshez hasonlóan most is többett lőttek kapura a Cápák de most már előnyt tudtak belőle kovácsolni a mérkőzés végére. Pedig nem úgy indult a találkozó, ahogy várták a hazai szurkolók. Hiába irányította a mérkőzést a  Sharks a 15. percben az idei szezonban a Rangersben is bemutatkozó Corey Potter volt eredményes a vendégektől. A Farkasok hátvédje emberelőnyből bombázott a hazaiak kapujába. A válasz nem sokat váratott magára mert négy perccel később Tom Cavanagh egalizált. A második harmadban a csapatok ott folytatták ahol abbahagyták. Ismét egy gyors gólváltás csak most a harmad  elején de ugyanolyan leosztásban. Dale Weise szerzett vezetést másodszor is a Farkasoknak de alig másfél perccel később a Worcester csapatkapitánya Ryan Vesce egyenlített. Vesce volt egyébként a hazaiak legjobbja az alapszakaszban 71 ponttal és a lehető legjobbkor szerezte meg első pontját a rájátszásban. A középső játékrészben aztán már sem az eredmény sem a játék képe nem változott ami azt jelentette, hogy a Cápák most is majdnem kétszer annyit lőttek kapura.

A záró harmadban aztán olyan történt ami eddig még az egész párharc alatt nem, többet lőtt kapura a Hartford!! Nehéz ezt elképzelni pedig így történt. Az első meccsen 38-23, a  másodikon 48-19 volt a kapuralövési arány a Worcester javára. Ezen a harmadikon 45 - 36 volt a végelszámolásnál de a harmadik harmadban 11 - 8 volt a  Wolfpack javára. De az eredményt ez nem befolyásolta. Maradt a 2-2 jöhetett a hosszabbítás. A Hartford itt is jobb volt meglepetésre az ellenfelénél egy lövéssel de ez nem változtatott az eredményen 80 perc után is döntetlen volt az állás. Akik a büfében maradtak azok lemaradtak a hirtelen halálról az ötödik harmad ugyanis alig 67 másodpercig tartott. Traverse vette célba a Hartford kapuját lövése azonban megpattant Sanguinettin. A korong a második hazai találatott jegyző Vesce elé pattant neki pedig nem okozott gondott Zaba felett a kapuba emelni.

Folytatás szerdán este a Worcester otthonában a Rangers meccsel párhuzamosan.